Driver Pack 1.3

Added:

Driver Pack 1.2.1

Added:

Driver Pack 1.2

Added:

Driver Pack 1.1

Added:

Driver Pack 1.0

With the driver pack, you can install/change the driver of the supported cards in the pack..And also you can see the last status of card (if setup found a problem, it can be able to fix the problem) and you can export selected driver..

Driver Pack has been tested on 32 Bits of Windows XP/Vista/Seven (Build 7057) with Technisat USB 1.1 and Twinhan USB 2.0 cards..(On 64 bits system it should work but untested)

About Windows 7 to Technisat PCI/USB WDM Driver Users !

If you see "device has a problem" message after driver install, please install v.4.4.0 driver first! then install 4.5.0 driver..With this method it should work on Win7..(Tested)

Currently Supported cards in the pack:

/

Driver pack le çok basitçe aşağıdaki destekli kartların sürücüsünü sisteme yükleyebilir veya yüklü olan sürücüyü çok basitçe değiştirebilirsiniz..Ayrıca kartın son durumunu görebilir (setup problem görürse, size bildirir ve çözümü içinde varsa, çözebilir..) ve seçtiğiniz sürücüyü çıkarabilirsiniz..

Driver Pack 32 Bit Windows XP/Vista/Seven (Build 7057) de Technisat USB 1.1 ve Twinhan USB 2.0 kartlarla testedildi.. (64 Bit dede normal çalışması lazım, ama testedilmedi..)

Technisat PCI/USB WDM Driver kullanıcılarına Windows7 yle ilgili uyarı!

Windows7 de sürücü yü yükledikden sonra "Aygıtda problem var" mesajını görürseniz, önce 4.4.0 driverı seçin ve yükleyin..Ardından 4.5.0 driverı seçip yükleyin..Bu şekilde driver windows7 de çalışacakdır, testedildi..

Şimdilik paket içinde destekli kartlar:

Driver Pack Screen Capture